grafika
naše nabídka reference zaměstnání kontakty
czen
historie
profil
ElektroprojekceVývoj SW, vizualizaceVýroba, montážgrafika
elektroprojekce vývoj sw a vizualizace výroba a montáž
atx - automotion s.r.o.
je ryze česká soukromá společnost, která patří mezi české a evropské systémové integrátory. Dodává a dodávala komplexní řešení průmyslové automatizace do řady průmyslových odvětví v mnoha zemích celého světa. Společnost založilo v roce 1991 ve Žďáru nad Sázavou šest společníků. Po dvou desetiletích úspěšné existence firmy, se podílí na vývoji projektů pro nejvýznamnější světové firmy.
automatizace
V prvních letech existence se firma specializovala na automatizaci menších strojů a linek - kamenické a kotoučové pily, odkorňovací a manipulační linky, rekonstrukce frézek atd. převážně v České republice. S postupným rozvojem firmy přibyl i hutní a metalurgický průmysl a dodávky se začaly rozširovat po celé Evropě. V současné době je atx specialistou na komplexní automatizaci v pravém slova smyslu - lakovací a montážní linky, jedno- a víceúčelové výrobní a testovací stroje, aplikace v těžkém průmyslu (elektrické obloukové, žíhací, ohřívací, hlubinné a pánvové pece, kontilití, rovnačky a dělící linky) po celém světě.
kvalita
Základní filozofií firmy je maximální spokojenost zákazníka, která jde ruku v ruce s nejvyšší možnou kvalitou našich produktů. Tato filozofie a ideální poměr kvality a ceny pomohly atx vstoupit a udržet se například i na německém trhu, který je pověstný svými nároky na kvalitu.
ke stažení
video
grafika grafika grafika
grafika grafika grafika
grafika grafika grafika
grafika grafika grafika
www.stopzdrazovanielektriny.cz
atx - automotion s.r.o. (C) 2014 | Mapa stránek