grafika
o společnosti naše nabídka reference zaměstnání kontakty
czen
nejnovější aktuality
konference BCC v Praze
foto111.10.2016

Jménem Britské obchodní komory v České republice jsme byli pozváni na konferenci The Great British Corporate Training Showcase, která se konala v úterý 11. října 2016 v prostorách Britského Velvyslanectví v Praze. Cílem akce bylo osobní seznámení s britskými firmami a poznání nových trendů a metod z oblasti HR, jako je mentoring a coaching, leadership, komunikace či obchodní dovednosti.

foto1
dokument1
veletrh práce Jihlava
foto122.9.2016

Dne 22.9.2016 měla společnost atx-automotion, s. r. o. možnost se prezentovat na regionálním veletrhu pracovních příležitostí v Jihlavě. Akce se konala v Domě kultury a odborů a byla přístupná široké veřejnosti, kdy cílem bylo zprostředkovat osobní kontakt uchazečů o práci s nabídkami společností. Celým dnem provázela MISS ČR 2009 Iveta Lutovská Vítová. Pozitivním přínosem pro naši společnost byla, mimo jiné, i dohodnutá spolupráce s Vysokou školou polytechnickou v Jihlavě.

foto1
česká armáda ocenila zaměstnavatele příslušníků aktivních záloh
4.7.2016

Společnost atx - automotion s.r.o. získala ocenění za podporu příslušníka aktivní zálohy Ozbrojených sil ČR a za podporu rozvoje těchto sil z rukou náčelníka Generálního štábu AČR, armádního generála Josefa Bečváře. Ocenění se týká práce našeho spolupracovníka a kolegy Mgr. Radima Chrásta, MBE.

Slavnostní předání tohoto ocenění pro čtyři desítky zaměstnavatelů z celé České republiky se uskutečnilo v prostorech společenského sálu Domu armády Praha dne 4.7.2016.

"Žádné ozbrojené sily se neobejdou bez záloh a ani armáda České republiky není výjimkou. Vlastenectví v dnešní době opět nabývá na významu. Je na místě si uvědomit, že i zaměstnavatelé těchto příslušníků mají na obraně státu svůj podíl," uvedl při slavnostním ceremoniálu náčelník Generálního štábu AČR armádní generál Josef Bečvář.

Pro zaměstnavatele příslušníků AZ AČR to není vždy komfortní situace, neboť zaměstnavatel je povinen tyto zaměstnance např. uvolňovat na pravidelná cvičení nebo v případech ohrožení bezpečnosti státu. Je proto velice důležité, aby se veřejnost dozvěděla o tomto způsobu projevu správného vlastenectví.

atx podporuje sport
foto125.6.2016

Dne 25. 6. 2016 proběhly ve Žďáře nad Sázavou oslavy 120. výročí cyklistiky. Oslavy uspořádal cyklistický oddíl TJ Žďár nad Sázavou pod vedením pana Jiřího Štěpánka a atx-automotion s.r.o. se stalo hrdým sponzorem této akce!

foto1
grafika grafika grafika
grafika grafika grafika
grafika grafika grafika
grafika grafika grafika
www.stopzdrazovanielektriny.cz
atx - automotion s.r.o. (C) 2014 | Mapa stránek