Ekonomický seminář prof. Součka a prof. Vaško v atx

08.březen 2011
Společnost atx-technická kancelář pro komplexní automatizaci s.r.o. pořádala dne 8.3.2011 seminář pod vedením předních českých profesorů ekonomie a managementu prof. Součka a prof. Vaško.

Pozvánku obdržely všechny významné společnosti průmyslové sféry na Žďársku, ale i další subjekty. Přítomné podnikatele, ředitele a vedoucí pracovníky profesor Souček varoval, že základním úkolem všech českých podniků je připravit se na nové, podstatně náročnější období. Sílí tlak asijské konkurence, nové technologie z USA vytlačují evropské výrobky a rovněž finanční problémy EU vytvářejí pro české podniky velké hrozby, ale i zcela nové příležitosti.

Podle profesora Součka Podniky, které neprovedou radikální změny, vycházející z tendencí vývoje globálního světa, nepřežijí.

V druhé části přednášky profesor Tibor Vaško nastínil zajímavé souvislosti a dopady současné světové ekonomické krize.

Na semináři byly prezentovány praktické zkušenosti lektorů s formulací a implementací strategie do mnoha českých i zahraničních podniků. Většina posluchačů ocenila neotřelý pohled na věc a zejména čistě praktické zaměření semináře vycházející z celoživotních zkušeností obou přednášejících.

Seminář moderovali ředitel společnosti Strojmetal Kamenice Ing. Miroslav Jelínek a ředitel společnosti atx Ing. Bohuslav Vránek, CSc.
 Ekonomický seminář prof. Součka a prof. Vaško v atx  Ekonomický seminář prof. Součka a prof. Vaško v atx  Ekonomický seminář prof. Součka a prof. Vaško v atx  Ekonomický seminář prof. Součka a prof. Vaško v atx