Podnikatelská mise ve Vídni

23.červen 2016

Prestižní podnikatelská mise ve Vídni, která doprovázela premiéra ČR Bohuslava Sobotku na jeho oficiální cestě do Rakouska, se uskutečnila v termínu 23.-24.6.2016. Pozvání na toto výjimečné a podnětné setkání dostal za naši společnost také Ing. Bohuslav Vránek, CSc.


Hlavním cílem podnikatelské mise bylo především prohlubování a rozvoj společné hospodářské spolupráce mezi českými a rakouskými firmami. Z hlediska dlouhodobé spolupráce představuje Rakousko hlavního a strategického obchodního partnera České republiky, vždyť se jedná o 3. největší investora v České republice.


Součástí bohatého programu bylo setkání české podnikatelské delegace s předsedou vlády ČR Bohuslavem Sobotkou. Velice podnětné bylo především česko-rakouské fórum a diskuze premiéra s českými a rakouskými účastníky, k oboustranně přínosné spolupráci jistě přispěl networking a B2B mezi českými a rakouskými firmami.


Pro společnost atx - automation s.r.o. představují obchodní partneři z Rakouska a Německa zcela zásadní spolupráci. V současné době reprezentují firmy z Rakouska a Německa zajištění 86 % kontraktů společnosti.